Hypotéky a úvěry

 

zjistíme, kolik si můžete půjčit

Klientům, kteří nemají vybrané konkrétní bydlení, dopředu bez poplatku spočítáme maximální výši hypotéky a vytvoříme model financování bydlení. Díky tomu klient ví, v jaké cenové relaci si může nové bydlení vybírat, neřeší tak případné problémy a starosti s nedostatečnými zdroji financování nemovitosti.
 

šetříme vaše peníze i čas

Zajišťujeme kompletní služby při vyřizování úvěrů za účelem financování nákupu, nebo rekonstrukce bydlení v oblasti Přerov, Olomouc, Prostějov, Hranice nebo Kroměříž. Specializujeme se na hypotéky a úvěry ze stavebního spoření. Spolupracujeme s téměř všemi hypotečními bankami a stavebními spořitelnami v České republice. Díky tomu máme aktuální a kompletní přehled o situaci na finančním trhu, a proto našim klientům zajišťujeme vynikající úvěrové podmínky pro financování bydlení. Hypotéky a stavební spoření poskytujeme na jednom místě, našim klientům tak šetříme drahocenný čas, který by trávili obcházením jednotlivých bank a porovnáváním jejich produktů.

 

giphy.gif

více variant úvěrů pro vaše rozhodování

Na současném finančním trhu existují desítky hypotečních nebo úvěrových produktů a stovky variant řešení úvěrů za účelem financování bydlení, proto je pro nás klíčem k vytvoření optimálního modelu financování zjištění klientových požadavků a představ na úvodním setkání, při němž si zároveň určíme a definujeme parametry, podle kterých vybereme vhodný finanční produkt (hypoteční úvěr, úvěr ze stavebního spoření) od našich partnerů- hypotečních bank a stavebních spořitelen.
Vypracujeme několik variant úvěru, které společně s klienty zhodnotíme a zvolíme pro ně nejvýhodnější variantu. V následném kroku zpracujeme kompletní dokumentaci pro uzavření úvěrové smlouvy a průběžně dohlížíme na dodržování podmínek a termínů uzavřené smlouvy.
 

náš cíl

Najít pro klienty nejvýhodnější variantu financování bydlení, následně zpracovat podklady, úspěšně vyřídit úvěrovou smlouvu.
Máte zájem o více informací, chcete zpracovat nezávaznou nabídku, kontaktujte nás.
 

kontaktní osoba:

Ing. Miroslav Indrák
tel: 603 539 627
e-mail: indrak@prerovska-realitka.cz

 

Přehled finančních produktů:

 

hypoteční úvěry

 • hypotéka na nemovitost v osobním vlastnictví- účelový hypoteční úvěr na pořízení nemovitosti (rodinného domu, bytu, stavebního pozemku, rekreačního objektu) do osobního vlastnictví. Hypoteční úvěr je jištěn zástavou nemovitosti. Lze půjčit až do 100% odhadní hodnoty nemovitosti.
 • hypotéka na nemovitost v družstevním vlastnictví- účelový hypoteční úvěr na převod členských práv a povinností v družstvu.
 • hypotéka na stavbu či rekonstrukci- účelový hypoteční úvěr na stavbu nové nemovitosti, nebo rekonstrukci vaši stávající nemovitosti.
 • předhypoteční úvěr- účelový úvěr, který se uzavírá současně s hypotečním úvěrem. Jeho splatnost je většinou 1 rok, splácí se pouze úroky a není jištěn zástavou nemovitosti. Po tomto období je refinancován hypotečním úvěrem. Předhypoteční úvěr lze využít na privatizaci obecních bytů, koupi stavebního pozemku od města, nebo obce, koupi nemovitosti v dražbě, koupi nemovitosti v rámci developerských projektů nebo výstavbu individuálního moderního bydlení.
 • americká hypotéka- neúčelová hypotéka na cokoliv, k zajištění úvěru slouží zástava nemovitosti. Výhodou je nižší úroková sazba než u klasických úvěrů.
 • refinancování hypotéky- splacení závazku z hypotečního úvěru u předchozí banky pomocí hypotečního úvěru od jiné banky, která poskytne výhodnější podmínky než původní banka.


 •  

stavební spoření a úvěry ze stavebního spoření

 • stavební spoření- u nás můžete uzavřít smlouvu o stavebním spoření. Chystáte-li v budoucnu investici do bydlení (koupi či rekonstrukci), nebo hledáte-li střednědobou investici se stabilním výnosem, státní podporou a nízkým rizikem, je pro vás stavební spoření správná volba. Informujte se u nás na konkrétní produkty.
 • úvěry ze stavebního spoření- vyřízení úvěrů ze stavebního spoření. Výhodou úvěrů ze stavebního spoření je neměnná úroková sazba po dobu trvání úvěru, možnost měnit výši nastavených splátek v průběhu splácení nebo možnost nezajištění úvěru zástavou nemovitosti do určité výše úvěru.

 •  

 

giphy.gif

 

doplňkové finanční produkty

 • doplňkové produkty- slouží k dozajištění hypotečních úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření, jedná se zejména o pojištění nemovitosti, pojištění úvěru nebo životní pojištění.